Samochody firmy Land Rover

Brytyjska marka samochodów terenowych co jakiś czas wprowadza nowe modele na rynek. Bariery ochronne. Jednym z popularniejszych modeli jest Freelander, który charakteryzuje się 11-metrową średnicą zawracania. Jest wysoki na około 1,7 metra i długi na 4,5 metra. Jeśli coś jest nie tak z takim lub innym modelem Land Rovera, zawsze można udać się bezpośrednio do serwisu, których w Polsce nie brakuje.

Bariery ochronne
http://www.pro-city.pl
Oferujemy elementy małej architektury dla klientów na terenie całego kraju.
Nasza oferta to głównie produkty francuskiej marki PROCITY.

Land Rover – trzy wersje nadwozia

Używane samochody firmy Land Rover są niezwykle popularne, gdyż występują aż w trzech wersjach nadwoziowych. Do wyboru jest wersja 5-drzwiowa oraz dwie wersje 3-drzwiowe. Samochody tej marki są popularnie nazywane SUVami, dlatego charakteryzują się dużą przestronnością. Jeśli więc potrzebujesz auta terenowego dużych gabarytów, to samochód marki Land Rover jest idealny dla Ciebie. Możesz wybrać właśnie model Freelander czy Defender. To już zależy od Twoich preferencji. Każdy przecież lubi coś innego.

Land Rover – problemy

Samochody marki Land Rover charakteryzują czasami problemy z układem wytryskowym i turbosprężarką. Jeśli i Ciebie napotkają podobne kłopoty, to po prostu udaj się do serwisu, który zajmuje się obsługą samochodów tej marki. Czasami też mogą wystąpić problemy i awarie związane z nadwoziem. W 2002 roku brytyjska firma świętowała swój sukces. Land Rover Freelander został najlepiej sprzedającym się autem z napędem 4×4 w Europie. Wtedy marka była bardzo na topie, jednak później to się delikatnie zmieniło. Inne firmy poszły za duchem czasu i wprowadziły modele o ciekawym designie i technologii. Rok później w 2003 roku konstrukcję Freelandera poddano kolejnej modernizacji. tym razem jednak bardzo kosmetycznej. Zainstalowano nowe reflektory, wzbogacono ofertę wyposażenia i przemodelowano wnętrze. To spowodowało kolejny sukces marki. Następne lata były dla firmy różne. Raz bywało lepiej, raz gorzej. Jednak na przestrzeni lat Land Rover musiał przeprowadzić ponad 40 000 akcji serwisowych, co nie przysporzyło firmie nowych klientów. Jest to oczywiście zrozumiałe.

O usterkach w Land Roverach

Serwisy samochodowe znajdujące się na terenie całej Polski eliminują różnego rodzaju usterki znajdujące się w autach marki Land Rover. Są to między innymi usterki dotyczące: zawieszenia, instalacji elektrycznej, hamulca ręcznego, mocowań i regulacji przednich foteli oraz blokad zamków w tylnych drzwiach zapobiegających otwieraniu ich przez dzieci od wewnątrz. Ponadto serwisy naprawiają także wszystkie problemy związane z silnikiem czy zawieszeniem. Aktualnie serwisy samochodowe bardzo dbają o swoich klientów, dlatego jakiekolwiek awarie związane z Land Roverem nie stanowią dla nich problemu. Więc jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem samochodu tej właśnie marki i napotkałeś na swojej drodze jakąś awarię, to bez zastanowienia udaj się do serwisu samochodowego. Na miejscu z pewnością pracownicy wszystko załatwią i pomogą naprawić awarię. W ramach awarii nie warto czekać i najlepiej jest się od razu udać do serwisu bez zbędnego rozmyślania.

Podobne wpisy